Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Baniach
  • Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Wizyta w OSP Banie – strażacka przygoda i tęczowa niespodzianka!

  • 19 czerwca 2026

Uczniowie klas 4a i 4b odwiedzili Ochotniczą Straż Pożarną w Baniach.

W dniu 19 czerwca 2026 roku uczniowie klas 4a i 4b, w towarzystwie swoich wychowawców, złożyli wizytę w Ochotniczej Straży Pożarnej w Baniach. 

Podczas spotkania Pan Jaroszek przeprowadził prelekcję dotyczącą zasad bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym. Uczestnicy mieli również możliwość przejażdżki wozem strażackim oraz praktycznego zapoznania się z obsługą węża strażackiego. Dodatkowym, niezapomnianym elementem wydarzenia była obserwacja tęczy, powstałej w wyniku interakcji strumienia wody z promieniami słonecznymi, co wzbudziło powszechny entuzjazm.

Beata Iwko