Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego zorganizowanego w świetlicy szkolnej.
Dnia 17.06.2026 roku w naszej szkole rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "MOJE BEZPIECZNE WAKACJE".
Celem konkursu było przypomnienie zasad bezpieczeństwa i numerów alarmowych oraz jak zachować się w sytuacjach zagrożenia.
W konkursie wzięło udział osiemnaścioro uczniów. Wykonane prace były bardzo różnorodne. Dzieci wykorzystały różne formy i techniki pracy.
Przy ocenie pod uwagę brane były: pomysłowość, kreatywność i estetyka wykonanej pracy.
Komisja przyznała wyróżnienia:
I miejsce - Jan Kocór
II miejsce - Blanka Ćwiąkała
III miejsce - Hanna Nizińska.
Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, a wyróżnieni dyplomy i nagrody rzeczowe.
Gratulujemy!
Beata Tołyż
Emilia Budzińska