Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w inspirującym konkursie plastycznym promującym krwiodawstwo.
W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 1-3 promujący ideę krwiodawstwa pod hasłem „Twoja krew – moje życie”. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach współpracy mającej na celu kształtowanie postaw prospołecznych oraz uwrażliwienie uczniów na potrzeby innych ludzi.
Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, a ich prace w ciekawy i poruszający sposób ukazywały znaczenie oddawania krwi oraz niesienia pomocy potrzebującym. Wybór najlepszych prac był niełatwy, ponieważ wszystkie wyróżniały się pomysłowością i zaangażowaniem.
Nagrody dla laureatów zostały sfinansowane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, za co serdecznie dziękujemy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom konkursu!
Gabriela Borowiec