Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Baniach
  • Logo Biuletyn Informacji Publicznej

KONKURS FOTOGRAFICZNY „PRZYRODA POMORZA ZACHODNIEGO W OBIEKTYWACH MŁODZIEŻY”

  • 08 lipca 2024

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego – wojewódzka jednostka budżetowa – ogłosił konkurs fotograficzny „Przyroda Pomorza Zachodniego w obiektywach młodzieży”.

W dniach 1 czerwca – 31 sierpnia 2024 odwiedzajcie cenne przyrodniczo zakątki województwa zachodniopomorskiego. Róbcie zdjęcia atrakcjom naturalnym Pomorza Zachodniego i podzielcie się  nimi z nami, żeby pokazać co jest dla Was prawdziwym przyrodniczym pięknem.

Celem konkursu jest przedstawienie przez Was najpiękniejszych i najbardziej wartościowych według młodzieży atrakcji przyrodniczych województwa zachodniopomorskiego. Co Was urzeka, co doceniacie, co Wam się podoba w zachodniopomorskiej przyrodzie?

Zdjęcie może przedstawiać dowolne walory przyrodnicze województwa zachodniopomorskiego. Przedmiotem zdjęcia musi być natura (przykładowo: fragmenty brzegu, rzeka, jezioro, zalew, klify, krajobrazy przyrodnicze, ptaki, dziko występująca roślinność, grzyby, porosty, zwierzęta, ciekawe przyrodniczo miejsca, miejsca rozpoznawalne i charakterystyczne dla Pomorza Zachodniego, inne).

Do wygrania nagrody związane z fotografią i przyrodą Pomorza Zachodniego!

– za zajęcie I miejsca: nagrody rzeczowe o łącznej wartości do 500 zł

– za zajęcie II miejsca: nagrody rzeczowe o łącznej wartości do 300 zł

– za zajęcie III miejsca: nagrody rzeczowe o łącznej wartości do 200 zł

 

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która w momencie zgłoszenia do konkursu ma ukończone co najmniej 13 lat oraz maksymalnie 30 lat i osobiście przebywała na terenie województwa zachodniopomorskiego pomiędzy 1 czerwca 2024 roku a 31 sierpnia 2024 roku.

Wykonane zdjęcie należy przesłać przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://formularze.sdsm.szczecin.pl/przyroda-pomorza-zachodniego-w-obiektywach-mlodziezy do dnia 31 sierpnia 2024 r. do godziny 23:59

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i nadesłanie zdjęcia w konkursie jest równoznaczne
z akceptacją Regulaminu konkursu dostępnego tu: Regulamin konkursu Przyroda Pomorza Zachodniego w obiektywach młodzieży oraz w treści formularza.

Jeżeli w dniu zgłoszenia do konkursu nie masz ukończonych 18 lat, Twój rodzic/opiekun prawny musi wyrazić zgodę na Twój udział w konkursie. Pobierz i wydrukuj formularz zgody (Załącznik nr 1 do Regulaminu)

Załącznik nr 1__Przyroda Pomorza Zachodniego w obiektywach młodzieży__zgoda opiekuna

Wydrukowany dokument daj rodzicowi/opiekunowi prawnemu do wypełnienia. Wypełniony i czytelnie podpisany formularz wyślij na adres: Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Kuśnierska 12B, 70-536 Szczecin z dopiskiem KONKURS.

Konkurs „Przyroda Pomorza Zachodniego w obiektywach młodzieży” został zainicjowany w ramach programu polsko-holenderskiej wymiany młodzieży „WE – Young People See Nature” 2023/2024. 

źródło: https://www.mlodziez.wzp.pl/konkurs-fotograficzny-przyroda-pomorza-zachodniego-w-obiektywach-mlodziezy/